Atsauksmes
 • Allen Hanen
  partneris juridiskajā uzņēmumā
  Maikls (8.5 gadi). Vienu gadu London Gates. Daniels (6.5 gadi). Vienu mēnesi London Gates.

  Pateicoties izdarīgiem un gādīgiem pasniedzējiem un zinošajai un pārdomātajai vadībai, London Gates ir radījuši ļoti īpašu angļu skolas alternatīvu Maskavas centrā. Klasēs valda dziļa psiholoģiskā izpratne un augsti standarti. Fokuss ir nevis tikai uz izglītošanu, bet arī uz audzēkņu labsajūtu. Mēs esam ļoti priecīgi, ka varam sūtīt savus bērnus šeit mācīties.

 • Elvira Velijeva
  ārsts
  Glafira (5 gadi) un Arina (10 gadi). London Gates mācās divus gadus.

  Šī nav pirmā valodu skola, kuru apmeklē mūsu bērni, taču mēs apstājāmies

  tieši London Gates. Kāpēc? Šeit angļu valodu māca viegli, ar baudu un daudz pozitīvām emocijām. Man šķiet, ka London Gates mani bērni ieraudzīja un saprata, ka angļu valoda nav tikai gramatikas noteikumu „slīpēšana”, bet drīzāk skaista valoda, kas var palīdzēt spēlēties, mācīties, radīt un draudzēties!


  Tam visam vēl jāpieskaita talantīgus, jaunus, radošus pasniedzējus, kas spēj ieinteresēt bērnus un kalpo tiem kā labs piemērs.

 • Suzanna Shakhbazyan
  ekonomiste
  Aleksandra (8.5 gadi). Pusotru gadu mācās London Gates.

  Pirms pāris gadiem es satiku paziņu, kas man pastāstīja par to, ka beidzot ir vieta, uz kuru viņas dēls, kuram mācības īpaši nepatika, beidzot sāka iet ar lielāko prieku! Tajā brīdī mēs nopietni apsvērām iespēju sūtīt savus bērnus uz mācībām ārzemēs. Mums jau bija pieredze bērna apmācībā britu skolā, tāpēc zinājām, ka tas ir lieliski, taču nevēlējāmies pastāvīgi dzīvot šķirti no saviem bērniem.


  Tādēļ meklējām skolu Maskavā, kur bērniem būtu interesanti un kur viņi varētu mācīties angļu valodu un citus priekšmetus šajā valodā, kā arī, lai pēc absolvēšanas viņiem būtu iespēja iestāties universitātē ārzemēs. London Gates atbilda visām šīm mūsu prasībām. Mums bija ļoti svarīgi, ka Maskavā bērni varētu ne tikai mācīties, bet arī kārtot A- Levels eksāmenus.


  Mums ļoti patīk London Gates darbinieki, jo viņiem piemīt milzu entuziasms. Viņi ļoti precīzi redz mērķi un labi saprot, kas jādara, lai motivētu audzēkņus sasniegt vēlamos rezultātus. Bērni tiek iesaistīti procesā un viņu dabiskā interese mācīties tiek pamodināta. Pārkāpjot skolas slieksni, viņi uzreiz “pārslēdzas” uz angļu valodu un brīvi tajā sarunājas. Es pati ar lielāko prieku skatos mācību stundu materiālus. Viss ir ļoti interesanti un labi pārdomāts!


  Liels paldies, London Gates!!!

 • LYUDMILA KOTANE
  biznesa krievu valodas pasniedzēja
  Emīls (7.5 gadi)

  Emīlam ir 8 gadi un, lai gan no 3 gadu vecuma viņš apmeklēja angļu valodas nodarbības vienu reizi nedēļā un zināja dažas frāzes un vārdus, šī valoda viņam bija sveša un “neveikla”. Februāra beigās es nejauši uzzināju par uzņemšanu izglītības centrā London Gates, un mēs pierakstījāmies uz interviju. Mēs tikām uzņemti… un tad tik sākās! Katru sestdienu, šķita kā vēl viena papildus mācību diena, mēs sākām apmeklēt 5 nodarbības. 5 nodarbības! Sestdienā! Kāda būtu normāla bērna reakcija? Ne par ko!


  Taču šajā gadījumā bija pretēja reakcija. Emīls gaidīja šo dienu. Viņš labprāt gatavojās iešanai uz centru un priecīgi noskaņots devās uz klasi. Tādā noskaņojumā pagāja 3 mēneši. Rezultāti ir ļoti labi. Es nebiju to gaidījusi. Cerēju, bet negaidīju. Kad pie mums viesojās angliski runājoši draugi, Emīls vairs neslēpās, viņš atbildēja uz jautājumiem un mēģināja kaut ko pastāstīt. Tagad viņš lasa no Austrālijas atvesto grāmatu. Lai gan tie ir komiksi, taču grāmata ir neadaptētā angļu valodā un diezgan bieza.


  Katram vecākam ir patīkami redzēt sava bērna panākumus. Sevišķi, kad panākumi tiek sasniegti pateicoties gudrai “spēlei” , kuru nodarbību laikā vada London Gates pasniedzēji. Bērni tiek iesaistīti tajā, un dabiskā veidā apgūst jaunas iemaņas, kas ir tik ļoti noderīgas mūsdienu pasaulē.

 • Leila Muhtarova
  juriste

  Darja (16 gadi). Trīs gadus London Gates.

  Gandrīz pirms trīs gadiem mana meita, kura tolaik mācījās 7. klasē, atnāca uz London Gates un vairs negribēja no šejienes iet prom. Kopš tā laika lielākā daļa viņas dzīves paiet šajā brīnišķīgajā skolā lielisku skolasbiedru un izcilu, patiesi talantīgu, labsirdīgu un aizrautīgu pasniedzēju vidū, kas ne tikai sagatavo audzēkņus eksāmeniem, bet arī paver bērnu priekšā jaunus apvāršņus. Pateicoties viņiem, mana meita ir apzinājusies savas spējas un nu jau var pieņemt lēmumus par turpmāko mācību virzienu. London Gates komanda – augstas raudzes profesionāļi, kuru atbildīgs un godīgs darbs nodrošina skolas popularitāti un veiksmi. London Gates pavēra manai meitai durvis uz spilgtu un daudzsološo nākotni. Domāju, ka nekļūdīšos, ja teikšu, ka šī ir skola, kas atver visas durvis mūsu bērnu priekšā.

Mācīties London Gates