PAR MUMS

London Gates Education Group
London Gates ir vienīgais interešu izglītības centrs Rīgā, kuru ir akreditējusi Lielbritānijas eksaminācijas komisija EDEXCEL (Centra Nr. 97104). Šī akreditācija mums ļauj sagatavot skolēnus, kā arī vadīt eksāmenus Lielbritānijas atestāta (A-levels) ieguvei, kas ir nepieciešams, lai iekļūtu labākajās pasaules augstskolās. London Gates sniedz iespēju, nešķiroties no ģimenes un ierastās vides, paralēli mācībām vispārizglītojošajā skolā, saņemt Lielbritānijas atestātu, iegūt multikulturālu pieredzi un iemācīties brīvi komunicēt angļu valodā.

Pateicoties mūsu starptautisku speciālistu komandai, kas iekļauj pasniedzējus, lingvistus, psihologus, mums veiksmīgi izdodas realizēt pašu veidotu mācību metodiku projektos Londonā, Parīzē, Rīgā, Milānā, Telavivā, Maskavā un Sanktpēterburgā.
Cilvēki
Pirmais centrs tika atvērts 2010. gadā Maskavā. Šobrīd tajā mācās vairāk kā 400 skolēnu. Mūsu absolventi studē labākajās Lielbritānijas universitātēs un koledžās - UCL, Imperial, King’s College, Durham, Surrey, Exeter, Manchester - un ir sastopami arī ASV, Vācijas, Nīderlandes un Beļģijas augstskolās.

London Gates uzņem grupās bērnus sākot no divu gadu vecuma. Pirmsskolas vecuma bērniem, kas ir mācījušies pēc mūsu metodikas principa, vēlāk ir vieglāk apgūt svešvalodas, viņiem attīstās prasme mācīties, un šie bērni bez grūtībām uzņem jaunas zināšanas.
Mūsu pasniedzēji, skolēni un vecāki ir vienlīdzīgi dalībnieki draudzīgā komandā, kas kopā jūtas ērti. Visu priekšmetu (vēstures, eksakto zinātņu, matemātikas, pasaules kultūras un tradīciju, dažādu radošu mākslas nozaru un citu) apgūšana notiek tikai angļu valodā. London Gates pasniedzēji ir augsti kvalificēti speciālisti – matemātiķi, vēsturnieki, lingvisti, mākslinieki un mākslas vēsturnieki, kas nevainojami zina angļu valodu, un kam patīk strādāt ar bērniem. Viņi ir izturējuši stingru vairāku pakāpju atlasi un piedalījušies virknē profesionālu apmācību.

Mēs pievēršam īpašu uzmanību, lai īstenotu individuālu pieeju katram skolēnam, un atbilstoši pielāgojam mūsu programmas. Mēs konstanti meklējam nestrandarta veidus, kā pasniegt mācību materiālu un organizēt nodarbības, izmantojot bērnu dabisko interesi par apkārtējo pasauli, kā arī sākotnējo motivāciju mācīties.

Vecāki regulāri saņem informāciju par bērna sasniegumiem un var ietekmēt mācību procesu, pastāvīgi sadarbojoties ar London Gates darbiniekiem. Vecāko grupu audzēkņiem mēs palīdzam izvēlēties nākotnes profesiju, kā arī orientēties plašajā programmu klāstā, ko piedāvā rietumu universitātes. Atbilstoši tam tiek pieņemts lēmums, kādus priekšmetus apgūt tālāk.
Atrašanās vieta
Mēs atrodamies Rīgas centrā. Katras telpas dizains ir veidots līdzīgi kādai no Lielbritānijas universitātēm. Telpas ir aprīkotas ar visām nepieciešamajām tehnoloģijām. Nodarbībās skolēni strādā, aktīvi pārvietojoties telpā. Tiek radīta pēc iespējas komfortablāka atmosfēra, strādājot kopā pie viena galda gan ar pasniedzēju, gan asistentu!
Uzziniet vairāk
Mācīties London Gates