No 2 līdz 6 gadiem — Junior
Angļu valoda pirmsskolas vecumam

Bilingvāla programma un attīstošā izglītība bērniem vecumā no 2 līdz 6 gadiem. Bērni pierod uztvert svešvalodu kā dzimto, iemācās domāt šajā valodā un atbrīvojas no bailēm iepazīt ko jaunu.

KĀPĒC
Nekad nav par vēlu mācīties svešvalodu, bet tieši agrā vecumā bērniem dabiski ir unikāls multlingvisma potenciāls, kas ļauj attīstīt augsta līmeņa mākslīgo divvalodību. Ja šīs prasmes tiek attīstītas, jebkura valodu apguve vēlāk notiek daudz vieglāk un ātrāk.
KĀPĒC
Nekad nav par vēlu mācīties svešvalodu, bet tieši agrā vecumā bērniem dabiski ir unikāls multlingvisma potenciāls, kas ļauj attīstīt augsta līmeņa mākslīgo divvalodību. Ja šīs prasmes tiek attīstītas, jebkura valodu apguve vēlāk notiek daudz vieglāk un ātrāk.
Metodoloģija
Pakāpeniska iepazīšanās ar valodu
Pašās jaunākajās grupās pamīšus notiek “angļu valodas” un dzimtās valodas dienas, vispirms ar katru jauno tēmu iepazīstoties dzimtajā valodā. Šī "spoguļošanas" metode nodrošina psiholoģiski drošu veidu, kā apgūt svešvalodu ārpus mājas ļoti agrā vecumā.
Aizraujošas nodarbes - angļu valodā
Mēs piedāvājam dažādu priekšmetu apguvi, katrai nodarbībai ilgstot 25 minūtes. Angļu valodas dienas izceļas ar to, ka skolotāji šajās dienās runā tikai angliski. Turklāt tie nav tie paši skolotāji, kas vada nodarbības dzimtās valodas dienās. Tas palīdz bērnam asociēt konkrēto personu ar otru valodu, tādā veidā mākslīgi atdarinot dabiskās divvalodības veidošanās principus.
Mazas grupas ar diviem pasniedzējiem
Grupās parasti ir no 4 līdz 8 skolēniem, ar kuriem vienlaicīgi darbojas skolotājs un skolotāja asistents.

Bērna psiholoģiskais komforts un adaptācija

Mēs vienmēr palīdzam vecākiem, kuri vēlas bērniem atvieglot satikšanos ar jaunu pasauli un jauniem cilvēkiem. Pie mums strādā psihologi, kuri palīdzēs, ja neesat pārliecināti par kādu soļu liederību un nezināt, kā jūsu bērnam būs labāk.
Grupas un pasniedzēji
Junior programmas ietvaros bērni tiek iedalīti trīs vecuma grupās atbilstoši viņu vecumam un valodas līmenim: A, B un C.
Priekšmeti
LANGUAGE (VALODA)
Tiek apgūts sākotnējais vārdu krājums, attīstīta fonētiskā uztvere, veidota izpratne par burtu uzbūvi un attīstīta pareiza izruna.
DEVELOPMENTAL EDUCATION (VISPĀRĒJI ATTĪSTOŠĀS NODARBĪBAS)
Zināšanas par pasauli, dažādu pamatkonceptu apgūšana, piemēram, dabaszinību koncepti, profesijas, emociju atpazīšana utml.
ART (MĀKSLA)
Iepazīšanās ar dažādiem mākslinieciskās izpausmes veidiem - zīmēšana, modelēšana, kolāžu veidošana.
MUSIC (MŪZIKA)
Tiek attīstīta ritma izjūta, muzikālā dzirdi un mūzikas izjūta, bērni iepazīstas ar mūzikas instrumentiem, apgūst mūzikas teorijas pamatus un dziesmas angļu valodā.
Mācīties London Gates
Nodarbību laiki

Junior

Trešdiena - 16:30 - 18:20
Piektdiena – 16:30 - 18:20
 • Kad:

  Nodarbības notiek divas reizes nedēļā – trešdienās un piektdienās, no plkst. 16:30 līdz 18:20.

 • Maksa:

  EUR 310 par pilnu programmu četrām nedēļām

 • Kur:
  Elizabetes iela 65-12 (4.stāvs),

  Rīga, LV-1050